Dorado jest firmą kompleksowo zaopatrującą  w produkty spożywcze restauracje, hotele i firmy cateringowe. Nasza oferta skierowana jest do wymagających klientów, ceniących sobie jakość i pewność serwisu.

Dostarczenie sukcesu jest naszym najistotniejszym zadaniem.
Jak to rozumiemy?

serwis

To znacznie więcej niż dostarczenie odpowiednich produktów w odpowiednim czasie pod wskazany adres. Oszczędzamy czas klienta, przejmując rozwiązanie wszelkich problemów związanych z zapewnieniem ciągłości
i odpowiedniej jakości dostaw. Oszczędzamy pieniądze naszych klientów, dostosowując asortyment produktów, ich jakość i wielkość dostaw do specyfiki danego punktu. Nasi handlowcy to nie tylko osoby przyjmujące zamówienia – to fachowcy służący swoją radą i doświadczeniem.

Przyzwyczajamy naszych klientów od tego komfortu.
Nie musimy stosować innych zabiegów, by chcieli zostać z nami na dłużej.

know-how

Nasze doświadczenie pozwala naszym klientom uniknąć odkrywania kulinarnej Ameryki  na nowo. Dużo nauczyliśmy się przez wiele lat, obserwując rozmaite pomysły na gastronomię i wypracowaliśmy sporo sprawdzonych rozwiązań, którymi chętnie dzielimy się za pośrednictwem naszych doradców kulinarnych. Szukamy też ciągle nowych rozwiązań, przyglądając się rynkom europejskim.

Uważnie śledząc nowe  tendencje dbamy o to, by nasi klienci jako pierwsi dowiadywali się o produktach, technikach i trendach w gastronomii. Stale szkolimy się sami, by potem przekazywać tę wiedzę na organizowanych przez nas warsztatach. Gastronomia nie jest łatwym biznesem, dziś często niewielkie różnice decydują o tym, kto odniesie w tej branży sukces.

zaufanie

Jest niezbędnym elementem, pozwalającym na kreatywne zarządzanie biznesem gastronomicznym. Tu nasza recepta na sukces jest oczywista.
Tylko działanie etyczne, zgodne z interesem właściciela lokalu procentuje stabilnością współpracy. Chcemy, by nasi klienci mieli świadomość, że płacą uczciwe pieniądze za rzetelną jakość serwisu, który im oferujemy. Wierzymy, że naszym kapitałem są ludzie, zgrany zespół, pracujący z pasją
w atmosferze wzajemnego szacunku. Tworzą oni relacje z klientami mocniejsze, niż tylko te oparte wyłącznie na interesie.

ekonomia

Nasz model biznesowy zakłada długoterminową współpracę. Sukcesu nie mierzymy chwilowymi rezultatami sprzedaży, jest on bowiem uzależniony od prosperity naszych klientów w dłuższej perspektywie. Dlatego jest dla nas tak ważne, by dostosować dostawy do realnych potrzeb, zapobiegając stratom wynikającym

z niepotrzebnego magazynowania czy niedopasowania jakości produktów do specyfiki danego rynku.

ekologia

Zawsze idzie w parze z rachunkiem ekonomicznym. Racjonalne planowanie logistyki, energooszczędne magazynowanie, opakowania specjalnie projektowane dla gastronomii to korzyść dla środowiska, ale też oszczędność pieniędzy i czasu. Myśląc o ekologii, nie zapominamy, że jednym
z najistotniejszych elementów środowiska jest stworzenie komfortu pracującego w nim człowieka.

Jak rozumiemy sukces?

To coś więcej niż efekty finansowe. Sztuka kulinarna, to od zawsze jeden
z najważniejszych składników radości życia i kultury człowieka. Sukces to efekt pasji, satysfakcja z radości dawanej innym. Tej radości nigdy nie powinno zabraknąć w naszej pracy.

 

dane kontaktowe:
43-300 Bielsko-Biała, ul. Św. Anny 22
tel./fax.: 33 810 06 91, 33 810 06 92.
e-mail: dorado@dorado.com.pl